interiéry s tradicí od roku 1992
Menu
Blog
#

PodBooth v showroomu

12. 11. 2021

Akustická budka od finského partnera Martela zaznamenala velký zájem u klientů, chlubí se oceněním Reddot 2020 a nejlepším výsledkem srozumitelnosti řeči ve srovnání s dalšími testovanými 105 výrobky.

V loňském roce jsme se rozhodli přivést do našeho pražského showroomu akustické budky z dílny výrobce Martela. Situace nám od té doby nepřála tyto výrobky prezentovat v plné kráse na eventu pro Architekty a klienty naší společnosti, proto jsme letos uspořádali komornější dny otevřených dveří. Dodrželi jsme ovšem tradici na svatého Martina a spojili jsme prezentaci novinek ze zahraničí s degustací husích dobrot a mladých vín.

Největší pozornost poutaly jednoznačně akustické budky! Varianta PodBooth pro 1 osobu, kterou lze skvěle využít pro krátkodobou práci a telefonní hovory, aniž bychom rušili kolegy v okolních prostorách (nebo oni nás). Stejně tak jako model PodBooth Meeting, který pojme až 4 osoby a hravě si poradí se schůzkami, videohovory, ale poslouží i jako malá kancelář, je-li potřeba.

Akustické budky zaujaly i časopis o architektuře ERA21, který ve své rubrice Trendy napsal…

Oba modely akustických budek jsou stále k vidění v našem showroomu, kde se můžete podrobněji seznámit s vlastnostmi, možnostmi provedení i vybavení, jak je výrobek ventilován, dodáván a s technickými parametry. Rádi vás také seznámíme s akustickými vlastnostmi, výsledky testování a certifikací pro tento produkt. Mimo jiné je to skvělá příležitost jak si vyslechnout na vlastní uši, zda opravdu tlumí okolí, jak dobře zvládá ovlivnit srozumitelnost řeči a nakolik přínosný by mohl pro váš open space či jiné hůře řešitelné otevřené prostory být.

Těšíme se na viděnou v našem showroomu na adrese U Libeňského pivovaru 63/2 na pražské Palmovce v pracovních dnech od 8 do 18hod.

Pavlína Klementová
Marketing, AKIT