interiéry s tradicí od roku 1992
Menu

Analýza

V úvodní etapě každého projektu pomáháme zákazníkům definovat budoucí požadavky na interiérové vybavení a jeho funkční uspořádání. Naši zákazníci tak mohou plně využít dlouholeté zkušenosti a firemní know-how.

Analýza ve většině případů probíhá při schůzce u nás v kanceláři nebo dle přání klienta. Při analýze v prostorách firmy AKIT je možné využít vystavené vzorky sedacího a stolového nábytku pro lepší představivost i komfort následného řešení. Naším cílem je zákazníkovi vždy nabídnout to nejlepší ve své kategorii, abychom splnili jeho očekávání a naladili příjemnou pracovní atmosféru pro obě strany.

 

Vypracování komplexní studie interiéru včetně návrhu barev a materiálů

Space planning
Jednotlivým útvarům firmy přiřazujeme plochy dle předpokládaného počtu pracovníků a stylu jejich práce s ohledem na tvar a typ kancelářského nábytku.

Simulace budoucí expanze
Jsme schopni vypracovat návrh, který simuluje využití prostoru při rostoucím počtu pracovníků nebo měnící se struktuře firmy.

Posouzení efektivity využití prostor
Nabízíme možnost porovnání efektivity využití prostoru v různých objektech s přihlédnutím k provozním potřebám firmy. Ne každá administrativní budova vyhovuje požadavkům na styl práce každé společnosti.

3D vizualizace interiéru
Prostorově realistická vizualizace pomáhá našim zákazníkům v rozhodování o konečné podobě interiéru.

Architektonický návrh interiéru
Vypracování komplexní studie interiéru včetně návrhu barev a materiálů.

 

Realizace

Komplexní služby zajišťující bezproblémovou realizaci každého interiéru:

  • Harmonogram prací
  • Dodávka a instalace nábytku
  • Komplexní dodávka interiérových prvků